SupermicroSYS-7033A-TSuper Micro Computer - Inc. - Products | SuperWorkstation | Mid-Tower | 7033A-T / 7033A-TB - 703 - 7033 - 7033A - 7033A - SS703 - SS7033 - SS7033A - SS7033A - SS7033A-T
Supermicro
SYS-7033A-T
Supermicro SuperWorkstation 7033A-T (Beige). Type behuizing: Laag Profiel (Slimline). Aantal geheugenslots: 4, Maximum intern geheugen: 12 GB. Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1. Netvoeding: 450 W
Loading price...
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: SYS-7033A-T
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperWorkstation 7033A-T (Beige) Laag Profiel (Slimline)
Aantal geheugenslots4
Maximum intern geheugen12 GB
Prestatie
Ondersteunde processor frequentie ( max)3,06 GHz