SupermicroSYS-6013A-TSuper Micro Computer - Inc. - Products | SuperServers | 1U | 6013A-T / 6012A-TB - 601 - 6013 - 6013A - 6013A - SS601 - SS6013 - SS6013A - SS6013A - SS6013A-T
Supermicro
SYS-6013A-T
Supermicro SuperServer 6013A-T (Beige). Type behuizing: Laag Profiel (Slimline). Aantal geheugenslots: 4, Maximum intern geheugen: 8 GB. Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1. Netvoeding: 350 W
Loading price...
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: SYS-6013A-T
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperServer 6013A-T (Beige) Laag Profiel (Slimline)
Aantal geheugenslots4
Maximum intern geheugen8 GB
Grafisch
Maximum geheugen grafische adapter8 MB
Prestatie
Ondersteunde processor frequentie ( max)3,2 GHz
Netwerk
Poorten & interfaces
Aantal USB 2.0-poorten5
PS/2 poort(en)2
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten1
Seriële poort(en)2
Design
Type behuizingLaag Profiel (Slimline)
Energie
Netvoeding350 W
Gewicht en omvang
Gewicht15,9 kg
Overige specificaties
MoederbordSuper X5DPA-TGM+
Uitbreidingsslots1 x 32-bit 33MHz PCI
Afmetingen (B x D x H)426 x 574 x 43 mm
Stroomvoorziening100 - 240V, 60-50Hz, 6 Amp