SupermicroMid-Tower SuperWorkstation 5039A-iL (SYS-5039A-iL)5039A-iL | SuperWorkstation | Products | Super Micro Computer - Inc. - 5039 - 5039A - 5039A-iL - SS5039 - SS5039A - SS5039A-iL - SYS-5039 - SYS-5039A - SYS-5039A-iL
Supermicro
Mid-Tower SuperWorkstation 5039A-iL (SYS-5039A-iL)
Supermicro SuperWorkstation 5039A-iL. Type behuizing: Midi-Toren, Type product: Barebone werkstation. Chipset moederbord: Intel® C236, Processor socket: LGA 1151 (Socket H4), BIOS type: AMI. Ondersteunde geheugen types: DDR4-SDRAM, Aantal geheugenslots: 4, Maximum intern geheugen: 64 GB. Ondersteunde types opslag-drives: HDD, Opslag schijf-interface: SATA III, Soorten RAID: 0, 1, 5, 10. Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 2. Type koeling: Actief. Netvoeding: 500 W
Loading price...
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: SYS-5039A-iL
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperWorkstation 5039A-iL Midi-Toren Zwart Intel® C236 LGA 1151 (Socket H4)
Belangrijkste kenmerken:
  • Midi-Toren Zwart
  • 4 DIMM Maximum intern geheugen: 64 GB DDR4-SDRAM
  • HDD 3.5,5.25"
  • Ethernet LAN
Productspecificaties:
SpecificatieWaarde
Processor
Type processorNee
Thermal Design Power (TDP)95 W
Aantal geheugenslots4
Maximum intern geheugen64 GB
Supported memory clock speeds1600,1866,2133,2400 MHz
Ondersteunde geheugen typesDDR4-SDRAM
Geheugen voltage1.2 V