SupermicroMid-Tower SuperWorkstation 5038A-iL (SYS-5038A-iL)5038A-iL | SuperWorkstation | Products | Super Micro Computer - Inc. - 5038 - 5038A - 5038A-iL - SS5038 - SS5038A - SS5038A-iL - SYS-5038 - SYS-5038A - SYS-5038A-iL
Supermicro
Mid-Tower SuperWorkstation 5038A-iL (SYS-5038A-iL)
Supermicro SYS-5038A-IL. Type behuizing: Midi-Toren. Processor socket: LGA 1150 (Socket H3). Aantal geheugenslots: 4, Maximum intern geheugen: 32 GB. Opslag schijf-interface: SATA III. Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 2. Netvoeding: 500 W
Loading price... (0.00)
0.00
Loading price...
Op voorraad
Supermicro  ID: SYS-5038A-iL
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SYS-5038A-IL PC/workstation barebone Midi-Toren Zwart LGA 1150 (Socket H3)
Belangrijkste kenmerken:
  • Midi-Toren Zwart
  • 4 DIMM Maximum intern geheugen: 32 GB
  • 3.5"
  • Ethernet LAN
Productspecificaties:
SpecificatieWaarde
Processor
ProcessorfamilieIntel
Geheugen
Geheugen slots typeDIMM
Aantal geheugenslots4
Maximum intern geheugen32 GB
Supported memory clock speeds1600 MHz
ECCJa
Opslagmedia
Opslagschijf afmetingen ondersteund3.5"
Opslag schijf-interfaceSATA III
Aantal storage drives ondersteund4
Prestatie
Processor socketLGA 1150 (Socket H3)
Aantal ondersteunde processoren1
Compatibele processorsIntel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7
Audio-uitgangskanalen7.1 kanalen
AudiosysteemRealTek ALC1150
Netwerk
Ethernet LANJa
LAN controllerIntel® I210-AT, Intel I217LM
Poorten & interfaces
Aantal USB 2.0-poorten10
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A6
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten2
Uitbreidingsmodules
PCI Express x16 slots2
PCI-slots2
Design
Type behuizingMidi-Toren
Kleur van het productZwart
LED-indicatorenJa
Energie
Netvoeding500 W
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)8 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 95 procent
Gewicht en omvang
Breedte193 mm
Diepte525,3 mm
Hoogte424 mm