SupermicroMotherboard Intel MBD-X12SDV-4C-SPT8F-OEmbedded Flex ATX 7.5 inch x8.5 inch ICX-D HCCSoC,1xPCIe
Supermicro
Motherboard Intel MBD-X12SDV-4C-SPT8F-O
Supermicro MBD-X12SDV-4C-SPT8F-O. Processorfabrikant: Intel, Compatibele processors: Intel® Xeon®, Processormodel: D-2712T. Ondersteunde geheugen types: DDR4-SDRAM, Maximum intern geheugen: 512 GB, Geheugen voltage: 1.2 V. Ondersteunde opslagstationinterfaces: SATA III. On-board graphics adapter model: Aspeed AST2600. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet, LAN controller: Intel® I350, Intel® X550
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: MBD-X12SDV-4C-SPT8F-O
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro MBD-X12SDV-4C-SPT8F-O moederbord Intel SoC micro ATX
Belangrijkste kenmerken:
  • Intel Intel® Xeon® D-2712T
  • micro ATX Intel SoC
  • DDR4-SDRAM 4 Maximum intern geheugen: 512 GB
  • SATA III
  • BIOS type: AMI ACPI version: 6.3
  • 10 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet
Productspecificaties:
SpecificatieWaarde
Processor
ProcessorfabrikantIntel
Compatibele processorsIntel® Xeon®
ProcessormodelD-2712T
Geheugen
Ondersteunde geheugen typesDDR4-SDRAM
Aantal geheugenslots4
Geheugen voltage1.2 V
ECC-compatibiliteitECC & Niet-ECC
Supported memory clock speeds2400,2666 MHz
Ondersteunde geheugenkloksnelheid (max)2667 MHz
Maximum intern geheugen512 GB
Ondersteunde geheugenmodule capaciteiten4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB
Maximum UDIMM geheugen256 GB
Opslag-controllers
Ondersteunde opslagstationinterfacesSATA III
Grafisch
On-board graphics adapter modelAspeed AST2600
Interne aansluitingen
USB 2.0 aansluitingen4
Aantal SATA III connectors2
TPM connectorJa
Aansluitingen achterzijde
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A2
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten6
VGA (D-Sub)poort(en)1
Aantal COM-poorten1
Netwerk
Ethernet LANJa
Ethernet interface type10 Gigabit Ethernet, 25 Gigabit Ethernet, Gigabit Ethernet
LAN controllerIntel® I350, Intel® X550
WifiNee
Kenmerken
Chipset moederbordIntel SoC
PC gezondheids monitorLED, Temperatuur, Spanning
Moederbord form factormicro ATX
Moederbord chipset familieIntel
Uitbreidingsmodules
PCI Express x4 slots1
PCI Express x8 slots1
PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven1
Aantal M.2 (M) slots1
BIOS
BIOS typeAMI
ACPI version6.3
Plug and playJa
Systeem Management BIOS (SMBIOS) versie3.3
Eisen aan de omgeving
Temperatuur bij opslag-40 - 85 °C
Bedrijfstemperatuur (T-T)0 - 60 °C