SupermicroChassis CSE-846TQ-R1200B(EOL)BLACK 4U SC846 W/ REDUNDANT 1200W PWS
Supermicro
Chassis CSE-846TQ-R1200B
Supermicro CSE-846TQ-R1200B. Vormfactor: Laag Profiel (Slimline), Soort: PC, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 1200 W. Breedte: 437 mm, Diepte: 660 mm, Hoogte: 178 mm. Soort voeding: Redundant, Ventilator(en): 5x 5000 RPM, Main board size: 13.68 x 13"
Loading price... (1285.19)
Loading price...
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-846TQ-R1200B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro CSE-846TQ-R1200B computerbehuizing Laag Profiel (Slimline) Zwart 1200 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Laag Profiel (Slimline) PC
  • ATX
  • 1200 W
Design
VormfactorLaag Profiel (Slimline)
SoortPC
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX
Rack-montageJa
Rackcapaciteit4U
Certificering80 PLUS Gold
Power voorraad
Netvoeding1200 W
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte660 mm
Hoogte178 mm
Gewicht34 kg
Overige specificaties
Soort voedingRedundant
Ventilator(en)5x 5000 RPM
Uitbreidingsslots7x PCI
Main board size13.68 x 13"