SupermicroChassis CSE-846BE16-R920B(EOL)Black 4U SC846BE16 w/ Redundant 920W
Supermicro
Chassis CSE-846BE16-R920B
Supermicro SuperChassis 846BE16-R920B. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 920 W. Ondersteunde HDD-groottes: 2.5,3.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 660 mm, Hoogte: 178 mm. Gewicht verpakking: 34 kg
Loading price... (1388.64)
Loading price...
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-846BE16-R920B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 846BE16-R920B Rek Zwart 920 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • ATX, EATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 2.5,3.5"
  • Aantal 2.5" bays: 2 Aantal 3.5" bays: 24
  • Vermogenstoevoer inclusief 920 W
Design
VormfactorRek
SoortServer
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX, EATX
Aantal 3.5" bays24
Aantal 2.5" bays2
Aantal uitbreidingssleuven7
Rack-montageJa
Rackcapaciteit4U
ZijraamNee
Reset buttonJa
LED-indicatorenHDD, LAN, Stroom
CertificeringUSA - UL, FCC, CUL, CCC, EN 60950/IEC 60950, CE, TUV, 80Plus
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding920 W
Opslagmedia
Maximum aantal HDD's per behuizing26
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte660 mm
Hoogte178 mm
Verpakking
Gewicht verpakking34 kg
Overige specificaties
Ventilator(en)3 x 6300 rpm, 2 x 5000 rpm
Uitbreidingsslots7 x PCI
Ondersteunde HDD aansluitingenSAS
Stroomvoorziening100 - 240 VAC, 50/60 Hz