SupermicroChassis CSE-842TQC-865B(EOL)Black 4U CSE w/ 5x SAS3 3.5" Hotswap HDD,865W PWS, USB3
Supermicro
Chassis CSE-842TQC-865B
Supermicro SuperChassis 842TQC-865B. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 865 W, Ondersteunde vormfactoren stroomvoorziening: ATX, PS2, AC-ingangsspanning: 100 - 240 V. Aantal geïnstalleerde ventilatoren voorzijde: 1x 90 mm, Geïnstalleerde ventilatoren achterkant: 2x 80 mm. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5,5.25". Breedte: 437 mm, Diepte: 521 mm, Hoogte: 178 mm
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-842TQC-865B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 842TQC-865B Rek Zwart 865 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • ATX, EATX, micro ATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5,5.25"
  • Aantal 3.5" bays: 5 Aantal 5.25" bays: 3
  • Vermogenstoevoer inclusief 865 W
Design
VormfactorRek
SoortServer
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX, EATX, micro ATX
Aantal 3.5" bays5
Aantal 5.25" bays3
Aantal uitbreidingssleuven7
Rack-montageJa
Rackcapaciteit4U
ZijraamNee
Reset buttonJa
Aan-/uitknopJa
LED-indicatorenJa
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding865 W
Aantal voedingen1
Ondersteunde vormfactoren stroomvoorzieningATX, PS2
AC-ingangsspanning100 - 240 V
AC-ingangsfrequentie50 - 60 Hz
80 PLUS certificatie80 PLUS
Poorten & interfaces
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A2
Koeling
Aantal geïnstalleerde ventilatoren voorzijde1x 90 mm
Geïnstalleerde ventilatoren achterkant2x 80 mm
Opslagmedia
Hot-swapJa
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte521 mm
Hoogte178 mm
Gewicht16,3 kg
Verpakking
Breedte verpakking650 mm
Diepte verpakking737 mm
Hoogte verpakking343 mm