SupermicroChassis CSE-842TQ-865B(EOL)Black 4U W/5x3.5" Hotswap Drives & 865W
Supermicro
Chassis CSE-842TQ-865B
Supermicro SuperChassis 842TQ-865B. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 865 W. Aantal geïnstalleerde ventilatoren voorzijde: 1x 90 mm, Geïnstalleerde ventilatoren achterkant: 2x 80 mm. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 521 mm, Hoogte: 178 mm
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-842TQ-865B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 842TQ-865B Rek Zwart 865 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • ATX, EATX, micro ATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 5 Aantal 5.25" bays: 3
  • Vermogenstoevoer inclusief 865 W
  • Kunststof, Staal
Design
MateriaalKunststof, Staal
VormfactorRek
SoortServer
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX, EATX, micro ATX
Aantal 3.5" bays5
Aantal 5.25" bays3
Aantal uitbreidingssleuven7
Rack-montageJa
Rackcapaciteit4U
ZijraamNee
Reset buttonJa
LED-indicatorenHDD, LAN, Stroom, Stroomuitval, Temperatuur
CertificeringUL, CUL, FCC, CE, EN 60950, IEC 60950, TUV, 80 PLUS
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding865 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Aantal USB 2.0-poorten2
Seriële poort(en)1
Koeling
Aantal geïnstalleerde ventilatoren voorzijde1x 90 mm
Geïnstalleerde ventilatoren achterkant2x 80 mm
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Geïntegreerde geheugenkaartlezerNee
Maximum aantal HDD's per behuizing5
Hot-swapJa
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)8 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 95 procent
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte521 mm
Hoogte178 mm
Verpakking
Breedte verpakking670 mm
Diepte verpakking800 mm
Hoogte verpakking350 mm
Gewicht verpakking11,3 kg
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84733080
Overige specificaties
Main board size12 x 13"