SupermicroChassis CSE-836TQ-R800B(EOL)BLACK 3U 836TQ W/ REDUNDANT 800W
Supermicro
Chassis CSE-836TQ-R800B
Supermicro SuperChassis 836TQ-R800B. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 800 W, AC-ingangsspanning: 100 - 240 V, AC-ingangsfrequentie: 50 - 60 Hz. Breedte: 437 mm, Diepte: 648 mm, Hoogte: 132 mm. Ventilator(en): 5x80mm, Soort optische drive: DVD-ROM, Processor-upgrade: Dual Xeon
Loading price... (1053.75)
Loading price...
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-836TQ-R800B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 836TQ-R800B Rek Zwart 800 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • 800 W
Rackcapaciteit3U
LED-indicatorenJa
Power voorraad
Netvoeding800 W
AC-ingangsspanning100 - 240 V
AC-ingangsfrequentie50 - 60 Hz
Poorten & interfaces
Aantal USB 2.0-poorten2
Seriële poort(en)1
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte648 mm
Hoogte132 mm
Gewicht32,7 kg
Overige specificaties
Interne schijfposities16x3.5"
Ventilator(en)5x80mm