SupermicroChassis CSE-836TQ-R710BBLACK 3U 836TQ W/ REDUNDANT DC 710W
Supermicro
Chassis CSE-836TQ-R710B
Supermicro SuperChassis 836TQ-R710B (Black). Vormfactor: Laag Profiel (Slimline), Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 710 W. Breedte: 437 mm, Diepte: 648 mm, Hoogte: 132 mm. Main board size: 13.68 x 13", Front-side bus processor: 1000 MHz, Processor-upgrade: Dual Xeon
Loading price... (1170.00)
Loading price...
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-836TQ-R710B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 836TQ-R710B (Black) Laag Profiel (Slimline) Zwart 710 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Laag Profiel (Slimline) Server
  • 710 W
Design
VormfactorLaag Profiel (Slimline)
Power voorraad
Netvoeding710 W
Poorten & interfaces
Aantal USB 2.0-poorten2
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte648 mm
Hoogte132 mm
Gewicht32,7 kg
Overige specificaties
Uitbreidingsslots7x FF
Main board size13.68 x 13"
Front-side bus processor1000 MHz