SupermicroChassis CSE-836TQ-R500B(EOL)Black 3U 836TQ W/ Redundant 500W
Supermicro
Chassis CSE-836TQ-R500B
Supermicro SuperChassis 836TQ-R500B. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 500 W. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 650 mm, Hoogte: 132 mm. Gewicht verpakking: 32,7 kg
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-836TQ-R500B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 836TQ-R500B Rek Zwart 500 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 16
  • Vermogenstoevoer inclusief 500 W
Kleur van het productZwart
Aantal 3.5" bays16
Rack-montageJa
Rackcapaciteit3U
ZijraamNee
Reset buttonJa
LED-indicatorenHDD, LAN, Stroom, Stroomuitval
CertificeringUSA - UL, FCC, CUL, CCC, EN 60950/IEC 60950, CE, TUV, 80Plus
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding500 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte650 mm
Hoogte132 mm
Verpakking
Gewicht verpakking32,7 kg
Overige specificaties
Uitbreidingsslots7 x FF
Ondersteunde HDD aansluitingenSAS, SATA
Stroomvoorziening100 - 240 VAC, 50/60 Hz