SupermicroChassis CSE-836E16-R1200B(EOL)Black 3U SC836 Chassis w/ 1 Expander
Supermicro
Chassis CSE-836E16-R1200B
Supermicro 836E16-R1200B. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 1200 W. Breedte: 437 mm, Diepte: 648 mm, Hoogte: 132 mm. Soort voeding: AC-DC, Ventilator(en): 5 x 80mm, Externe drive bays: 16 x 3.5"
Loading price... (1260.65)
Loading price...
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-836E16-R1200B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro 836E16-R1200B Rek Zwart 1200 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • ATX, EATX
  • 1200 W
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX, EATX
Rack-montageJa
Rackcapaciteit3U
CertificeringLU, CUL, TUV, CB, CCC, 80+
Power voorraad
Netvoeding1200 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Aantal USB 2.0-poorten2
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte648 mm
Hoogte132 mm
Gewicht32,7 kg
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84733080
Overige specificaties
Soort voedingAC-DC
Ventilator(en)5 x 80mm
Uitbreidingsslots7
Externe drive bays16 x 3.5"
Main board size13.68 x 13"