SupermicroChassis CSE-836A-R1200B(EOL)BLACK 3U SC836A W/ REDUNDANT 1200W
Supermicro
Chassis CSE-836A-R1200B
Supermicro CSE-836A-R1200B. Vormfactor: Rek, Soort: PC, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 1200 W. Breedte: 437 mm, Diepte: 648 mm, Hoogte: 132 mm. Ventilator(en): 5 x 80mm, Main board size: 13.68 x 13", Processor-upgrade: dual, single Intel/AMD
Loading price... (1156.13)
Loading price...
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-836A-R1200B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro CSE-836A-R1200B computerbehuizing Rek Zwart 1200 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek PC
  • 1200 W
Design
VormfactorRek
SoortPC
Kleur van het productZwart
Rack-montageJa
Rackcapaciteit3U
Power voorraad
Netvoeding1200 W
Poorten & interfaces
Aantal USB 2.0-poorten2
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte648 mm
Hoogte132 mm
Gewicht32,7 kg
Overige specificaties
Ventilator(en)5 x 80mm
Main board size13.68 x 13"