SupermicroChassis CSE-833T-653B(EOL)BLACK 3U SC833 8 SAS DR W/ 653W PWS
Supermicro
Chassis CSE-833T-653B
Supermicro SuperChassis 833T-653B. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 650 W. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 450 mm, Diepte: 648 mm, Hoogte: 132 mm. Main board size: 12 x 13"
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-833T-653B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 833T-653B Rek Zwart 650 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • EATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 8 Aantal 5.25" bays: 2
  • Vermogenstoevoer inclusief 650 W
Design
VormfactorRek
SoortServer
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsEATX
Aantal 3.5" bays8
Aantal 5.25" bays2
ZijraamNee
Ingebouwde luidsprekersNee
LED-indicatorenJa
Certificering80PLUS Gold
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding650 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)8 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 95 procent
Gewicht en omvang
Breedte450 mm
Diepte648 mm
Hoogte132 mm
Gewicht31,3 kg
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84733080
Overige specificaties
Main board size12 x 13"