SupermicroChassis CSE-826BE2C-R920WBBlack 2U SC826B Chassis w/2 Expander, Redundant 920W
Supermicro
Chassis CSE-826BE2C-R920WB
Supermicro CSE-826BE2C-R920WB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Grijs. Netvoeding: 920 W. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 647 mm, Hoogte: 89 mm. Breedte verpakking: 678 mm, Diepte verpakking: 876 mm, Hoogte verpakking: 290 mm
Loading price... (1370.51)
Loading price...
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-826BE2C-R920WB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro CSE-826BE2C-R920WB computerbehuizing Rek Grijs 920 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 12
  • Vermogenstoevoer inclusief 920 W
  • Grijs
Productspecificaties:
SpecificatieWaarde
SoortServer
Kleur van het productGrijs
Aantal 3.5" bays12
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding920 W
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte647 mm
Hoogte89 mm
Gewicht18,1 kg
Verpakking
Breedte verpakking678 mm
Diepte verpakking876 mm
Hoogte verpakking290 mm