SupermicroChassis CSE-826BE2C-R920LPBBlack 2U SC826B Chassis w/2 Expander, Redundant 920W
Supermicro
Chassis CSE-826BE2C-R920LPB
Supermicro CSE-826BE2C-R920LPB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal. Netvoeding: 920 W. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 648 mm, Hoogte: 89 mm
Loading price... (1351.31)
Loading price...
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-826BE2C-R920LPB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro CSE-826BE2C-R920LPB computerbehuizing Rek Zwart, Roestvrijstaal 920 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • EATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 12
  • Vermogenstoevoer inclusief 920 W
  • Zwart, Roestvrijstaal
Productspecificaties:
SpecificatieWaarde
SoortServer
Kleur van het productZwart, Roestvrijstaal
Supported motherboard form factorsEATX
Aantal 3.5" bays12
Aantal uitbreidingssleuven7
ZijraamNee
Ingebouwde luidsprekersNee
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding920 W
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Hot-swapJa
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 60 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte648 mm
Hoogte89 mm