SupermicroChassis CSE-826BA-R920WBBlack 2U SC826BA WIO chassis w/ Redundant 920W
Supermicro
Chassis CSE-826BA-R920WB
Supermicro CSE-826BA-R920WB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 920 W. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 648 mm, Hoogte: 89 mm
Loading price... (1026.02)
Loading price...
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-826BA-R920WB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro CSE-826BA-R920WB computerbehuizing Rek Zwart 920 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 12
  • Vermogenstoevoer inclusief 920 W
SoortServer
Kleur van het productZwart
Aantal 3.5" bays12
Rack-montageJa
Rackcapaciteit2U
Ingebouwde luidsprekersNee
CertificeringUL, CUL, TUV, EN 60950/IEC 60950, CB, CCC
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding920 W
Koeling
Ventilator snelheid7000
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Maximum aantal HDD's per behuizing12
Hot-swapJa
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 60 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte648 mm
Hoogte89 mm