SupermicroChassis CSE-826BA-R920LPBBlack 2U SC826BA LP Chassis W/ Redundant 920W
Supermicro
Chassis CSE-826BA-R920LPB
Supermicro CSE-826BA-R920LPB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 920 W. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 648 mm, Hoogte: 89 mm. Breedte verpakking: 678,2 mm, Diepte verpakking: 876,3 mm, Hoogte verpakking: 289,6 mm
Loading price... (1006.82)
Loading price...
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-826BA-R920LPB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro CSE-826BA-R920LPB computerbehuizing Rek Zwart 920 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • EATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 12
  • Vermogenstoevoer inclusief 920 W
Design
VormfactorRek
SoortServer
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsEATX
Aantal 3.5" bays12
Aantal uitbreidingssleuven7
Rack-montageJa
Rackcapaciteit2U
ZijraamNee
Reset buttonJa
Certificering80PLUS Platinum, UL, CUL, TUV, EN 60950, IEC 60950, CB, CCC, 80PLUS Platinum
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding920 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Geïntegreerde geheugenkaartlezerNee
Maximum aantal HDD's per behuizing12
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 60 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)8 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 95 procent
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte648 mm
Hoogte89 mm
Verpakking
Breedte verpakking678,2 mm
Diepte verpakking876,3 mm
Hoogte verpakking289,6 mm
Gewicht verpakking23,6 kg
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84733080
Overige specificaties
Ventilator(en)3x 80mm
Main board size13.68 x 13"