SupermicroChassis CSE-825TQ-R720LPB(EOL)BLACK 2U SC825TQ LP W/ REDUNDANT 720W
Supermicro
Chassis CSE-825TQ-R720LPB
Supermicro SC825TQ-R720LPB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart, Zilver. Netvoeding: 720 W. Breedte: 437 mm, Diepte: 648 mm, Hoogte: 89 mm. Soort voeding: AC, Ventilator(en): 3 x 80, Externe drive bays: 8 x 3.5"
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-825TQ-R720LPB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SC825TQ-R720LPB Rek Zwart, Zilver 720 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • ATX
  • Vermogenstoevoer inclusief 720 W
  • Zwart, Zilver
Productspecificaties:
SpecificatieWaarde
Design
VormfactorRek
SoortServer
Kleur van het productZwart, Zilver
Supported motherboard form factorsATX
Rack-montageJa
Rackcapaciteit2U
CertificeringUL, CUL, TUV, EN 60950, IEC 60950, CB, CCC
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding720 W
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte648 mm
Hoogte89 mm
Overige specificaties
Soort voedingAC
Interne schijfposities8
Ventilator(en)3 x 80
Externe drive bays8 x 3.5"