SupermicroChassis CSE-825TQ-R500WB(EOL)Black 2U SC825TQ WIO W/ 500W Redundant PWS
Supermicro
Chassis CSE-825TQ-R500WB
Supermicro CSE-825TQ-R500WB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 500 W. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 648 mm, Hoogte: 89 mm. Gewicht verpakking: 23,6 kg
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-825TQ-R500WB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro CSE-825TQ-R500WB computerbehuizing Rek Zwart 500 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • EATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 8
  • Vermogenstoevoer inclusief 500 W
Design
VormfactorRek
SoortServer
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsEATX
Aantal 3.5" bays8
Aantal uitbreidingssleuven7
Rack-montageJa
Rackcapaciteit2U
ZijraamNee
Reset buttonJa
LED-indicatorenHDD, LAN, Stroom, Stroomuitval, Temperatuur
Certificering80PLUS Platinum, UL, CUL, CB, EN 60950, IEC 60950, TUV, CCC, 80PLUS Platinum
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding500 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Geïntegreerde geheugenkaartlezerNee
Maximum aantal HDD's per behuizing8
Hot-swapJa
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte648 mm
Hoogte89 mm
Verpakking
Gewicht verpakking23,6 kg
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84733080
Overige specificaties
Ventilator(en)3x 80mm
Main board size13.68 x 16.5, 12 x 13"