SupermicroChassis CSE-825TQ-710LPB(EOL)BLACK 2U SC825TQ LP W/ DC 710W
Supermicro
Chassis CSE-825TQ-710LPB
Supermicro SuperChassis 825TQ-710LPB, Black. Vormfactor: Laag Profiel (Slimline), Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 710 W. Breedte: 437 mm, Diepte: 648 mm, Hoogte: 89 mm. Ventilator(en): 3x 80mm 6300 RPM, Main board size: 12 x 13", Soort optische drive: DVD-ROM
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-825TQ-710LPB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 825TQ-710LPB, Black Laag Profiel (Slimline) Zwart 710 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Laag Profiel (Slimline) Server
  • 710 W
Design
VormfactorLaag Profiel (Slimline)
SoortServer
Kleur van het productZwart
Rack-montageJa
Rackcapaciteit2U
LED-indicatorenJa
Power voorraad
Netvoeding710 W
Poorten & interfaces
Aantal USB 2.0-poorten2
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte648 mm
Hoogte89 mm
Gewicht22,7 kg
Overige specificaties
Ventilator(en)3x 80mm 6300 RPM
Main board size12 x 13"
Soort optische driveDVD-ROM
Front-side bus processor1066 MHz