SupermicroChassis CSE-825TQ-600WBBlack 2U SC825TQ WIO Chassis with 600W PWS-605P-1H
Supermicro
Chassis CSE-825TQ-600WB
Supermicro 825TQ-600WB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 600 W. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 647 mm, Hoogte: 89 mm. Breedte verpakking: 678,2 mm, Diepte verpakking: 876,3 mm, Hoogte verpakking: 289,6 mm
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-825TQ-600WB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro 825TQ-600WB Rek Zwart 600 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 8
  • Vermogenstoevoer inclusief 600 W
Design
VormfactorRek
SoortServer
Kleur van het productZwart
Aantal 3.5" bays8
Aantal uitbreidingssleuven7
Rack-montageJa
Rackcapaciteit2U
BovenpaneelJa
Reset buttonJa
LED-indicatorenFan fail, HDD, Netwerk, Stroom
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding600 W
Poorten & interfaces
Aantal USB 2.0-poorten2
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Maximum aantal HDD's per behuizing8
Hot-swapJa
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 60 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte647 mm
Hoogte89 mm
Verpakking
Breedte verpakking678,2 mm
Diepte verpakking876,3 mm
Hoogte verpakking289,6 mm