SupermicroChassis CSE-825TQ-600LPBBlack 2U SC825TQ LP W/ 600W + TQ BPN
Supermicro
Chassis CSE-825TQ-600LPB
Supermicro SC825TQ-600LPB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 600 W. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 648 mm, Hoogte: 89 mm
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-825TQ-600LPB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SC825TQ-600LPB Rek Zwart 600 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • ATX, EATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 8
  • Vermogenstoevoer inclusief 600 W
Design
VormfactorRek
SoortServer
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX, EATX
Aantal 3.5" bays8
Rack-montageJa
Rackcapaciteit2U
Ingebouwde luidsprekersNee
LED-indicatorenHDD, Stroom, Stroomuitval
CertificeringUL, CUL, TUV, EN 60950/IEC 60950, CB, CCC
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding600 W
Poorten & interfaces
Aantal USB 2.0-poorten2
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Maximum aantal HDD's per behuizing8
Hot-swapJa
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 60 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte648 mm
Hoogte89 mm