SupermicroChassis CSE-825MTQ-R700LPB(EOL)BLACK 2U SC825M COMPACT SAS W/ REDUN. 700W
Supermicro
Chassis CSE-825MTQ-R700LPB
Supermicro CSE-825MTQ-R700LPB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart, Roestvrijstaal. Netvoeding: 700 W, Vermogenstoevoer locatie: Zijkant. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 450 mm, Hoogte: 89 mm
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-825MTQ-R700LPB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro CSE-825MTQ-R700LPB Rek Zwart, Roestvrijstaal 700 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • EATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 3
  • Vermogenstoevoer inclusief 700 W
  • Zwart, Roestvrijstaal
Productspecificaties:
SpecificatieWaarde
Design
VormfactorRek
SoortServer
Kleur van het productZwart, Roestvrijstaal
Supported motherboard form factorsEATX
Aantal 3.5" bays3
Rack-montageJa
Rackcapaciteit2U
ZijraamNee
Ingebouwde luidsprekersNee
LED-indicatorenHDD, Netwerk, Stroom
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding700 W
Vermogenstoevoer locatieZijkant
Redundante voedingJa
Poorten & interfaces
Aantal USB 2.0-poorten2
Seriële poort(en)1
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Hot-swapJa
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 60 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)8 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 95 procent
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte450 mm
Hoogte89 mm