SupermicroChassis CSE-818TQ-1400LPB(EOL)Black 1U Chassis 818TQ w/ 1400W
Supermicro
Chassis CSE-818TQ-1400LPB
Supermicro CSE-818TQ-1400LPB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 1400 W. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 705 mm, Hoogte: 43 mm
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-818TQ-1400LPB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro CSE-818TQ-1400LPB computerbehuizing Rek Zwart 1400 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 3
  • Vermogenstoevoer inclusief 1400 W
Kleur van het productZwart
Aantal 3.5" bays3
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
Ingebouwde luidsprekersNee
LED-indicatorenHDD, Stroom
CertificeringUL, FCC, CUL, CE, EN 60950/IEC 60950, TUV, CCC
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding1400 W
Poorten & interfaces
Aantal USB 2.0-poorten2
Seriële poort(en)1
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Maximum aantal HDD's per behuizing3
Hot-swapJa
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 60 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte705 mm
Hoogte43 mm