SupermicroChassis CSE-818A-1400B(EOL)[NR]Black 1U Chassis 818A w/ 1400W
Supermicro
Chassis CSE-818A-1400B
Supermicro SuperChassis 818A-1400B. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 1400 W. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 705 mm, Hoogte: 43 mm. Gewicht verpakking: 17,2 kg
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-818A-1400B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 818A-1400B Rek Zwart 1400 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • EATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 3
  • Vermogenstoevoer inclusief 1400 W
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsEATX
Aantal 3.5" bays3
Aantal interne 3.5" baaien3
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
ZijraamNee
Reset buttonJa
LED-indicatorenHDD, LAN, Stroom
CertificeringUSA - UL, FCC, CUL, CCC, EN 60950/IEC 60950, CE, TUV, 80Plus
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding1400 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte705 mm
Hoogte43 mm
Verpakking
Gewicht verpakking17,2 kg
Overige specificaties
Aansluitingen2 x USB 1 x Serial COM
Uitbreidingsslots1 x FF
Ondersteunde HDD aansluitingenSAS, SATA
Stroomvoorziening100 - 240 VAC, 50/60 Hz