SupermicroChassis CSE-815TQ-R700WB(EOL)Black 1U SC815 WIO W/ Redundant 700W
Supermicro
Chassis CSE-815TQ-R700WB
Supermicro SC815TQ-R700WB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 700 W. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 650 mm, Hoogte: 43 mm. Gewicht verpakking: 16,3 kg
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-815TQ-R700WB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SC815TQ-R700WB Rek Zwart 700 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • EATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 4
  • Vermogenstoevoer inclusief 700 W
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsEATX
Aantal 3.5" bays4
Aantal interne 3.5" baaien4
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
ZijraamNee
Reset buttonJa
LED-indicatorenHDD, LAN, Stroom
CertificeringUSA - UL, FCC, CUL, CCC, EN 60950/IEC 60950, CE, TUV, 80Plus
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding700 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte650 mm
Hoogte43 mm
Verpakking
Gewicht verpakking16,3 kg
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84733080
Overige specificaties
Uitbreidingsslots2 x FH 1 x LP
Ondersteunde HDD aansluitingenSAS, SATA
Stroomvoorziening100 - 240 VAC, 50/60 Hz
Power LEDJa
Afmetingen verpakking (BxDxH)597 x 856 x 216 mm