SupermicroChassis CSE-815TQ-R700UB(EOL)Black 1U SC815 UI/O Chassis w/ Redundant 700W
Supermicro
Chassis CSE-815TQ-R700UB
Supermicro CSE-815TQ-R700UB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 700 W. Breedte: 437 mm, Diepte: 650 mm, Hoogte: 43 mm. Soort voeding: Redundant, Ventilator(en): 4x 40mm, Externe drive bays: 4x 3.5"
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-815TQ-R700UB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro CSE-815TQ-R700UB computerbehuizing Rek Zwart 700 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • EATX
  • 700 W
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsEATX
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
LED-indicatorenHDD, LAN, Status
Certificering80PLUS
Power voorraad
Netvoeding700 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Aantal USB 2.0-poorten2
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte650 mm
Hoogte43 mm
Gewicht18,1 kg
Overige specificaties
Soort voedingRedundant
Ventilator(en)4x 40mm
Externe drive bays4x 3.5"
Main board size12 x 13"
Ondersteunde HDD aansluitingenSAS, SATA
Stroomvoorziening100 - 240V, 50 - 60Hz