SupermicroChassis CSE-815TQ-R700CB(EOL)1U STANDARD SC815TQ W/REDUNDANT 700W
Supermicro
Chassis CSE-815TQ-R700CB
Supermicro 815TQ-R700CB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 750 W. Breedte: 437 mm, Diepte: 650 mm, Hoogte: 43 mm. Ventilator(en): 4 x 40mm, Externe drive bays: 4 x 3.5", Main board size: 12 x 13"
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-815TQ-R700CB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro 815TQ-R700CB Rek Zwart 750 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • ATX
  • 750 W
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
LED-indicatorenHDD, LAN, Stroom
CertificeringFCC, CUL, TUV, CE, CCC, 80+
Power voorraad
Netvoeding750 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Aantal USB 2.0-poorten2
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte650 mm
Hoogte43 mm
Overige specificaties
Ventilator(en)4 x 40mm
Externe drive bays4 x 3.5"
Main board size12 x 13"