SupermicroChassis CSE-815TQ-R500CB1U Standard SC815TQ W/ Redundant 500W
Supermicro
Chassis CSE-815TQ-R500CB
Supermicro 815TQ-R500CB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 500 W. Breedte: 437 mm, Diepte: 650 mm, Hoogte: 43 mm. Ventilator(en): 3 x 40mm, Externe drive bays: 4 x 3.5", Main board size: 12 x 13"
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-815TQ-R500CB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro 815TQ-R500CB Rek Zwart 500 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • EATX
  • 500 W
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsEATX
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
LED-indicatorenHDD, Stroom
CertificeringUL, FCC, CCC, CUL, CE, TUV, 80+
Power voorraad
Netvoeding500 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangJa
Aantal USB 2.0-poorten2
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte650 mm
Hoogte43 mm
Gewicht16,4 kg
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84733080
Overige specificaties
Ventilator(en)3 x 40mm
Externe drive bays4 x 3.5"
Main board size12 x 13"
Ondersteunde HDD aansluitingenSAS, SATA
Ingangsspanning100 - 240 V