SupermicroChassis CSE-813MTQ-R400CB(EOL)Black 1U SC813MTQ W/ Redundant 400W
Supermicro
Chassis CSE-813MTQ-R400CB
Supermicro SuperChassis 813MTQ-R400CB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 400 W. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 503 mm, Hoogte: 43 mm. Gewicht verpakking: 15,2 kg
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-813MTQ-R400CB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 813MTQ-R400CB Rek Zwart 400 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • ATX, micro ATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 4
  • Vermogenstoevoer inclusief 400 W
  • Kunststof, Staal
Design
MateriaalKunststof, Staal
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX, micro ATX
Aantal 3.5" bays4
Aantal uitbreidingssleuven1
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
ZijraamNee
Reset buttonJa
LED-indicatorenHDD, LAN, Stroom, Temperatuur
CertificeringUL, CUL, FCC, CE, EN 60950, IEC 60950
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding400 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Aantal USB 2.0-poorten2
Seriële poort(en)1
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Geïntegreerde geheugenkaartlezerNee
Maximum aantal HDD's per behuizing4
Hot-swapJa
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte503 mm
Hoogte43 mm
Verpakking
Gewicht verpakking15,2 kg
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84733080
Overige specificaties
Ventilator(en)4x 4cm
Optionele ventilatoren2
Main board size9.6 x 9.6, 12 x 10"