SupermicroChassis CSE-813MT-410CBBLACK SC813MT-410C CHASSIS
Supermicro
Chassis CSE-813MT-410CB
Supermicro SuperChassis 813MT-410CB (Black). Vormfactor: Laag Profiel (Slimline), Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 410 W. Breedte: 437 mm, Diepte: 503 mm, Hoogte: 43 mm. Uitbreidingsslots: 1x FH
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-813MT-410CB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 813MT-410CB (Black) Laag Profiel (Slimline) Zwart 410 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Laag Profiel (Slimline) Server
  • ATX
  • 410 W
Design
VormfactorLaag Profiel (Slimline)
SoortServer
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX
Power voorraad
Netvoeding410 W
Poorten & interfaces
Aantal USB 2.0-poorten2
Seriële poort(en)1
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte503 mm
Hoogte43 mm