SupermicroChassis CSE-813MT-350CB(EOL)Black 1U SC813MT 4X DR W/350W PWS (Cost-effective)
Supermicro
Chassis CSE-813MT-350CB
Supermicro 813MT-350CB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 350 W. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 503 mm, Hoogte: 43 mm. Breedte verpakking: 584,2 mm, Diepte verpakking: 690,9 mm, Hoogte verpakking: 172,7 mm
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-813MT-350CB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro 813MT-350CB Rek Zwart 350 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server Thuis/Werk
  • ATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 4
  • Vermogenstoevoer inclusief 350 W
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX
Aantal 3.5" bays4
Aantal uitbreidingssleuven1
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
Geschikt voorThuis/Werk
BovenpaneelJa
LED-indicatorenHDD, Netwerk, Stroom
CertificeringUSA - UL listed, FCC Canada - CUL listed Europe/CE Mark EN 60950/IEC 60950-Compliant
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding350 W
Koeling
Ventilator snelheid13000
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Maximum aantal HDD's per behuizing4
Hot-swapJa
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 60 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte503 mm
Hoogte43 mm
Verpakking
Breedte verpakking584,2 mm
Diepte verpakking690,9 mm
Hoogte verpakking172,7 mm