SupermicroChassis CSE-813MFTQ-R400CB(EOL)Black 1U Standard SC813MFTQ Chassis W/ Redundant 400W
Supermicro
Chassis CSE-813MFTQ-R400CB
Supermicro SC813MFTQ-R400CB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 400 W. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 503 mm, Hoogte: 43 mm. Ventilator diameter: 4 cm
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-813MFTQ-R400CB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SC813MFTQ-R400CB Rek Zwart 400 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server Thuis/Werk
  • ATX, micro ATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 4
  • Vermogenstoevoer inclusief 400 W
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX, micro ATX
Aantal 3.5" bays4
Aantal interne 3.5" baaien4
Aantal uitbreidingssleuven1
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
Geschikt voorThuis/Werk
BovenpaneelJa
Reset buttonJa
LED-indicatorenHDD, Netwerk, Stroom
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding400 W
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Maximum aantal HDD's per behuizing4
Hot-swapJa
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 60 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte503 mm
Hoogte43 mm