SupermicroChassis CSE-813LT-R500CB(EOL)1U Standard SC813LT Chass w/ Redundant 500W
Supermicro
Chassis CSE-813LT-R500CB
Supermicro SuperChassis 813LT-R500CB. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 500 W. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 437 mm, Diepte: 650 mm, Hoogte: 43 mm. Gewicht verpakking: 16,4 kg
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-813LT-R500CB
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 813LT-R500CB Rek Zwart 500 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • EATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 2
  • Vermogenstoevoer inclusief 500 W
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsEATX
Aantal 3.5" bays2
Aantal uitbreidingssleuven1
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
Ingebouwde luidsprekersNee
CertificeringUL, FCC, CUL, CCC, CE, EN 60950/IEC 60950, TUV, BSMI
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding500 W
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Hot-swapJa
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 60 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte650 mm
Hoogte43 mm