SupermicroChassis CSE-811TQ-350B(EOL)BLACK 1U SC811 SAS W/ 350W
Supermicro
Chassis CSE-811TQ-350B
Supermicro 811TQ-350B. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 350 W. Breedte: 426 mm, Diepte: 574 mm, Hoogte: 43 mm. Soort voeding: AC, Ventilator(en): 2 x 100mm, Externe drive bays: 2 x Hot-swap
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-811TQ-350B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro 811TQ-350B Rek Zwart 350 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • ATX
  • 350 W
Design
VormfactorRek
SoortServer
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
Certificering80 Plus, FCC, CUL, TUV
Power voorraad
Netvoeding350 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 60 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)8 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 95 procent
Gewicht en omvang
Breedte426 mm
Diepte574 mm
Hoogte43 mm
Gewicht12,3 kg
Overige specificaties
Soort voedingAC
Ventilator(en)2 x 100mm
Uitbreidingsslots1
Externe drive bays2 x Hot-swap
Main board size12 x 10"