SupermicroChassis CSE-809T-1200BBLACK 1U TWIN SC809T W/ 1200W PWS
Supermicro
Chassis CSE-809T-1200B
Supermicro CSE-809T-1200B. Vormfactor: Laag Profiel (Slimline), Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 1200 W. Breedte: 437 mm, Diepte: 705 mm, Hoogte: 43 mm. Interne drive bays: 4 x 2.5", Stroomvoorziening: 100 - 240V, 60-50Hz
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-809T-1200B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro CSE-809T-1200B computerbehuizing Laag Profiel (Slimline) Zwart 1200 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Laag Profiel (Slimline) Server
  • ATX
  • 1200 W
Design
VormfactorLaag Profiel (Slimline)
SoortServer
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX
Rack-montageJa
Rackcapaciteit1U
CertificeringFCC
Power voorraad
Netvoeding1200 W
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte705 mm
Hoogte43 mm
Gewicht13,2 kg
Overige specificaties
Interne drive bays4 x 2.5"
Stroomvoorziening100 - 240V, 60-50Hz