SupermicroChassis CSE-747TQ-R1620B(EOL)Dark Gray 4U Tower SC747TQ W/ Redundant
Supermicro
Chassis CSE-747TQ-R1620B
Supermicro SuperChassis 747TQ-R1620B. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart, Grijs. Netvoeding: 1620 W. Geïnstalleerde ventilatoren achterkant: 2x 80 mm. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 462 mm, Diepte: 673 mm, Hoogte: 178 mm
Loading price... (1122.00)
Loading price...
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-747TQ-R1620B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 747TQ-R1620B Rek Zwart, Grijs 1620 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • ATX, EATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 9 Aantal 5.25" bays: 3
  • Vermogenstoevoer inclusief 1620 W
  • Zwart, Grijs
Productspecificaties:
SpecificatieWaarde
Design
VormfactorRek
SoortServer
Kleur van het productZwart, Grijs
Supported motherboard form factorsATX, EATX
Aantal 3.5" bays9
Aantal 5.25" bays3
Aantal interne 3.5" baaien8
Aantal uitbreidingssleuven11
Rack-montageJa
Rackcapaciteit4U
Reset buttonJa
LED-indicatorenHDD, LAN, Stroom
CertificeringUSA - UL, FCC, CUL, CCC, EN 60950/IEC 60950, CE, TUV, 80Plus
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding1620 W
Poorten & interfaces
Aantal USB 2.0-poorten2
Koeling
Geïnstalleerde ventilatoren achterkant2x 80 mm
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Maximum aantal HDD's per behuizing8
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte462 mm
Diepte673 mm
Hoogte178 mm
Verpakking
Gewicht verpakking28,1 kg
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84733080
Overige specificaties
Ondersteunde HDD aansluitingenSAS, SATA
Uitbreidingsslots11 x FF
Stroomvoorziening100 - 240 VAC, 50/60 Hz
Power LEDJa
Afmetingen verpakking (BxDxH)676 x 981 x 442 mm