SupermicroChassis CSE-747TQ-R1400B(EOL)BLACK 4U/TOWER, SC747TQ, REDUNDANT 1400W
Supermicro
Chassis CSE-747TQ-R1400B
Supermicro CSE-747TQ-R1400B. Vormfactor: Midi Tower, Soort: Server, Kleur van het product: Grijs. Netvoeding: 1400 W. Breedte: 178 mm, Diepte: 673 mm, Hoogte: 452 mm. Soort voeding: Redundant, Ventilator(en): 6x 5000rpm, Main board size: 15.2 x 13.2"
Loading price... (1018.55)
Loading price...
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-747TQ-R1400B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro CSE-747TQ-R1400B computerbehuizing Midi Tower Grijs 1400 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Midi Tower Server
  • ATX, EATX
  • 1400 W
  • Grijs
Productspecificaties:
SpecificatieWaarde
Design
VormfactorMidi Tower
SoortServer
Kleur van het productGrijs
Supported motherboard form factorsATX, EATX
Rack-montageJa
Rackcapaciteit4U
LED-indicatorenHDD, LAN, Status
Certificering80 PLUS
Power voorraad
Netvoeding1400 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Aantal USB 2.0-poorten2
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte178 mm
Diepte673 mm
Hoogte452 mm
Gewicht32,7 kg
Overige specificaties
Soort voedingRedundant
Ventilator(en)6x 5000rpm
Main board size15.2 x 13.2"
Ondersteunde HDD aansluitingenSAS, SATA
Stroomvoorziening100 - 240V, 50 - 60Hz