SupermicroChassis CSE-745TQ-920B(EOL)Black SC745TQ 4U Tower w/ PWS 920W
Supermicro
Chassis CSE-745TQ-920B
Supermicro CSE-745TQ-920B. Vormfactor: Tower, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 920 W. Breedte: 437 mm, Diepte: 648 mm, Hoogte: 178 mm. Soort voeding: AC, Externe drive bays: 8 x 2.5", 3 x 5.25", Main board size: 13.68 x 13"
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-745TQ-920B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro CSE-745TQ-920B computerbehuizing Tower Zwart 920 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Tower Server
  • ATX
  • 920 W
Design
VormfactorTower
SoortServer
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX
Rack-montageJa
Rackcapaciteit4U
Certificering80+, FCC, CUL, CCC, CE, TUV
Power voorraad
Netvoeding920 W
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte437 mm
Diepte648 mm
Hoogte178 mm
Gewicht26,3 kg
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84733080
Overige specificaties
Soort voedingAC
Interne schijfposities11
Externe drive bays8 x 2.5", 3 x 5.25"
Main board size13.68 x 13"