SupermicroChassis CSE-745TQ-8004U TOWER, SC745TQ, 800W
Supermicro
Chassis CSE-745TQ-800
Supermicro SuperChassis 745TQ-800 (Beige). Vormfactor: Full Tower, Soort: Server, Kleur van het product: Beige. Netvoeding: 800 W. Breedte: 178 mm, Diepte: 648 mm, Hoogte: 437 mm. Soort voeding: 100 - 240V, 50-60Hz, 10-4 Amp, Uitbreidingsslots: 7x PCI
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-745TQ-800
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 745TQ-800 (Beige) Full Tower 800 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Full Tower Server
  • 800 W
  • Beige
Productspecificaties:
SpecificatieWaarde
Design
VormfactorFull Tower
SoortServer
Kleur van het productBeige
Power voorraad
Netvoeding800 W
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte178 mm
Diepte648 mm
Hoogte437 mm
Gewicht26,3 kg
Overige specificaties
Soort voeding100 - 240V, 50-60Hz, 10-4 Amp