SupermicroChassis CSE-745TQ-1200BBLACK 4U/TOWER, SC745TQ, SINGLE 1200W
Supermicro
Chassis CSE-745TQ-1200B
Supermicro CSE-745TQ-1200B. Vormfactor: Full Tower, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 1200 W. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5,5.25". Breedte: 178 mm, Diepte: 647 mm, Hoogte: 452 mm. Breedte verpakking: 625 mm, Diepte verpakking: 795 mm, Hoogte verpakking: 356 mm
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-745TQ-1200B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro CSE-745TQ-1200B computerbehuizing Full Tower Zwart 1200 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Full Tower Server
  • ATX, EATX, micro ATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5,5.25"
  • Aantal 3.5" bays: 8 Aantal 5.25" bays: 3
  • Vermogenstoevoer inclusief 1200 W
Design
VormfactorFull Tower
SoortServer
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX, EATX, micro ATX
Aantal 3.5" bays8
Aantal 5.25" bays3
Reset buttonJa
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding1200 W
Poorten & interfaces
Aantal USB 2.0-poorten2
Opslagmedia
Hot-swapJa
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte178 mm
Diepte647 mm
Hoogte452 mm
Gewicht26,8 kg
Verpakking
Breedte verpakking625 mm
Diepte verpakking795 mm
Hoogte verpakking356 mm