SupermicroChassis CSE-743TQ-865B-SQ(EOL) OEM BLACK 4U TOWER,SC743TQ,865W
Supermicro
Chassis CSE-743TQ-865B-SQ
Supermicro SuperChassis 743TQ-865B-SQ. Vormfactor: Tower, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 865 W, Vermogenstoevoer locatie: Achter, AC-ingangsspanning: 100 - 240 V. Geluidsniveau (lage snelheid): 28 dB. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 178 mm, Diepte: 647 mm, Hoogte: 452 mm
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-743TQ-865B-SQ
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 743TQ-865B-SQ Tower Zwart 865 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Tower Server
  • ATX, EATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 8 Aantal 5.25" bays: 3
  • Vermogenstoevoer inclusief 865 W
  • Metaal
Design
MateriaalMetaal
VormfactorTower
SoortServer
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX, EATX
Aantal 3.5" bays8
Aantal 5.25" bays3
Aantal externe 5,25 " bays3
Aantal uitbreidingssleuven7
Rack-montageJa
Rackcapaciteit4U
ZijraamNee
Reset buttonJa
Aan-/uitknopJa
LED-indicatorenActiviteit, HDD, LAN, Stroomuitval
CertificeringBSMI CCC CE/EMC FCC class B TUV/CB UL/CUL
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding865 W
Vermogenstoevoer locatieAchter
Redundante voedingNee
AC-ingangsspanning100 - 240 V
AC-ingangsfrequentie50 - 60 Hz
ATX power connector (20+4 pin)Ja
80 PLUS certificatie80 PLUS
Poorten & interfaces
Aantal USB 2.0-poorten2
Koeling
Geluidsniveau (lage snelheid)28 dB
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Hot-swapJa
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)8 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 95 procent
Gewicht en omvang
Breedte178 mm
Diepte647 mm
Hoogte452 mm
Gewicht24 kg
Afmetingen voeding (BxDxH)158 x 150 x 86 mm
Verpakking
Breedte verpakking625 mm
Diepte verpakking759 mm
Hoogte verpakking356 mm