SupermicroChassis CSE-743TQ-865B(EOL)BLACK 4U TOWER, SC743TQ, 865W
Supermicro
Chassis CSE-743TQ-865B
Supermicro SuperChassis 743TQ-865B, Black. Vormfactor: Midi Tower, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 865 W. Breedte: 452 mm, Diepte: 648 mm, Hoogte: 178 mm. Ventilator(en): 6x 5000 RPM, Main board size: 12 x 13", Stroomvoorziening: 100 - 240V, 50-60Hz, 12-6 Amp
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-743TQ-865B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 743TQ-865B, Black Midi Tower Zwart 865 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Midi Tower Server
  • 865 W
Design
VormfactorMidi Tower
Power voorraad
Netvoeding865 W
Poorten & interfaces
Aantal USB 2.0-poorten2
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte452 mm
Diepte648 mm
Hoogte178 mm
Gewicht25,4 kg
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84733080
Overige specificaties
Interne schijfposities3x 5.25"
Ventilator(en)6x 5000 RPM
Uitbreidingsslots7
Main board size12 x 13"
Stroomvoorziening100 - 240V, 50-60Hz, 12-6 Amp