SupermicroChassis CSE-743TQ-1200B-SQ(EOL)Black 4U Tower SC743TQ SQ with USB3, 1200W PWS
Supermicro
Chassis CSE-743TQ-1200B-SQ
Supermicro SuperChassis 743TQ-1200B-SQ. Vormfactor: Midi Tower, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 1200 W. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 178 mm, Diepte: 648 mm, Hoogte: 452 mm. Gewicht verpakking: 25,4 kg
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-743TQ-1200B-SQ
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 743TQ-1200B-SQ Midi Tower Zwart 1200 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Midi Tower Server
  • EATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 8 Aantal 5.25" bays: 3
  • Vermogenstoevoer inclusief 1200 W
Design
VormfactorMidi Tower
SoortServer
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsEATX
Aantal 3.5" bays8
Aantal 5.25" bays3
Rackcapaciteit4U
ZijraamNee
Reset buttonJa
LED-indicatorenHDD, LAN, Stroom, Stroomuitval
Certificering80PLUS Platinum, UL, FCC, CUL, TUV, CE, EN 60950/IEC 60950, CB, 80PLUS Platinum
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding1200 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A2
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Geïntegreerde geheugenkaartlezerNee
Maximum aantal HDD's per behuizing8
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte178 mm
Diepte648 mm
Hoogte452 mm
Verpakking
Gewicht verpakking25,4 kg
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)84733080
Overige specificaties
Ventilator(en)2x 80mm, 1x 92mm