SupermicroChassis CSE-743TQ-1200B(EOL)Black 4U Tower SC743TQ with USB3, 1200W PWS
Supermicro
Chassis CSE-743TQ-1200B
Supermicro SuperChassis 743TQ-1200B. Vormfactor: Rek, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 1200 W. Geïnstalleerde ventilatoren achterkant: 2x 80 mm, Achterkant ventilators ondersteunende diameters: 80 mm. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 452 mm, Diepte: 648 mm, Hoogte: 178 mm
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-743TQ-1200B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 743TQ-1200B Rek Zwart 1200 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek Server
  • EATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 8 Aantal 5.25" bays: 3
  • Vermogenstoevoer inclusief 1200 W
Design
VormfactorRek
SoortServer
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsEATX
Aantal 3.5" bays8
Aantal 5.25" bays3
Aantal interne 3.5" baaien8
Rackcapaciteit4U
Reset buttonJa
LED-indicatorenHDD, LAN, Stroom
CertificeringUSA - UL, FCC, CUL, CCC, EN 60950/IEC 60950, CE, TUV, 80Plus
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding1200 W
Poorten & interfaces
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A2
Koeling
Geïnstalleerde ventilatoren achterkant2x 80 mm
Achterkant ventilators ondersteunende diameters80 mm
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Maximum aantal HDD's per behuizing8
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte452 mm
Diepte648 mm
Hoogte178 mm
Verpakking
Gewicht verpakking25,4 kg
Overige specificaties
Ventilator(en)6 x 80mm
Uitbreidingsslots7 x FF
Ondersteunde HDD aansluitingenSAS, SATA
Stroomvoorziening100 - 240 VAC, 50/60 Hz