SupermicroChassis CSE-743T-500B(EOL)BLACK SC743T, 4U TOWER, 500W
Supermicro
Chassis CSE-743T-500B
Supermicro SuperChassis SC743T-500B. Vormfactor: Rek, Kleur van het product: Zwart, Supported motherboard form factors: EATX. Netvoeding: 500 W. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 178 mm, Diepte: 648 mm, Hoogte: 452 mm. Ondersteunde HDD aansluitingen: SAS, SATA, Ingangsspanning: 100 - 240 V
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-743T-500B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis SC743T-500B Rek Zwart 500 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Rek
  • EATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 8 Aantal 5.25" bays: 4
  • Vermogenstoevoer inclusief 500 W
Design
VormfactorRek
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsEATX
Aantal 3.5" bays8
Aantal 5.25" bays4
Aantal uitbreidingssleuven7
Rack-montageJa
Rackcapaciteit4U
Transport wielenNee
LED-indicatorenJa
Certificering80 PLUS Bronze, UL, CUL, FCC, TUV, CE, EN 60950/IEC 60950, CCC
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding500 W
Poorten & interfaces
Audio-ingangenNee
Audio-uitgangNee
Aantal USB 2.0-poorten2
Koeling
Ventilator snelheid5000
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Geïntegreerde geheugenkaartlezerNee
Compatibele geheugenkaartenNiet ondersteund
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte178 mm
Diepte648 mm
Hoogte452 mm
Gewicht25,4 kg
Overige specificaties
Ventilator(en)4
Ondersteunde HDD aansluitingenSAS, SATA
Power LEDJa
Aan/uitschakelaarJa
Ingangsspanning100 - 240 V