SupermicroChassis CSE-743AC-1200B-SQ(EOL)Black 4U Tower SC743AC SQ with SAS3, USB3, 1200W PWS
Supermicro
Chassis CSE-743AC-1200B-SQ
Supermicro SuperChassis 743AC-1200B-SQ. Vormfactor: Full Tower, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 1200 W, Vermogenstoevoer locatie: Achter, AC-ingangsspanning: 100 - 240 V. Geïnstalleerde ventilatoren zijkant: 2x 80 mm, Zijkant ventilators ondersteunende diameters: 80 mm, Geïnstalleerde ventilatoren achterkant: 1x 92 mm. Ondersteunde HDD-groottes: 3.5". Breedte: 178 mm, Diepte: 647 mm, Hoogte: 452 mm
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-743AC-1200B-SQ
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro SuperChassis 743AC-1200B-SQ Full Tower Zwart 1200 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Full Tower Server
  • ATX, EATX, micro ATX
  • Ondersteunde HDD-groottes: 3.5"
  • Aantal 3.5" bays: 8 Aantal 5.25" bays: 3
  • Vermogenstoevoer inclusief 1200 W
  • Metaal
Design
MateriaalMetaal
VormfactorFull Tower
SoortServer
Kleur van het productZwart
Supported motherboard form factorsATX, EATX, micro ATX
Aantal 3.5" bays8
Aantal 5.25" bays3
Aantal interne 3.5" baaien8
Aantal externe 5,25 " bays3
Aantal uitbreidingssleuven7
ZijraamNee
Reset buttonJa
Aan-/uitknopJa
LED-indicatorenFan fail, HDD, Netwerk, Stroom, Status
CertificeringBSMI CCC CE/EMC FCC class B TUV/CB UL/CUL
Power voorraad
Vermogenstoevoer inclusiefJa
Netvoeding1200 W
Vermogenstoevoer locatieAchter
Redundante voedingNee
AC-ingangsspanning100 - 240 V
AC-ingangsfrequentie50 - 60 Hz
80 PLUS certificatie80 PLUS Platinum
Poorten & interfaces
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A2
Koeling
Geïnstalleerde ventilatoren zijkant2x 80 mm
Zijkant ventilators ondersteunende diameters80 mm
Geïnstalleerde ventilatoren achterkant1x 92 mm
Achterkant ventilators ondersteunende diameters92 mm
Geluidsniveau (hoge snelheid27 dB
Opslagmedia
Ondersteunde HDD-groottes3.5"
Hot-swapJa
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)8 - 90 procent
Luchtvochtigheid bij opslag5 - 95 procent
Gewicht en omvang
Breedte178 mm
Diepte647 mm
Hoogte452 mm
Gewicht24 kg
Verpakking
Breedte verpakking625 mm
Diepte verpakking795 mm
Hoogte verpakking356 mm