SupermicroChassis CSE-733TQ-500B(EOL)BLACK SC733 MID TOWER with 500W
Supermicro
Chassis CSE-733TQ-500B
Supermicro CSE-733TQ-500B. Vormfactor: Mini Tower, Soort: Server, Kleur van het product: Zwart. Netvoeding: 500 W. Breedte: 178 mm, Diepte: 531 mm, Hoogte: 427 mm. Soort voeding: AC, Ventilator(en): 1 x 92mm, Externe drive bays: 5 x 3.5", 2 x 5.25"
Beschikbaarheid opvragen
Supermicro  ID: CSE-733TQ-500B
Hulp Nodig? Contacteer onze experts
Beschikbaar van maandag tot vrijdag, 09:00 - 17:30 uur
Supermicro CSE-733TQ-500B computerbehuizing Mini Tower Zwart 500 W
Belangrijkste kenmerken:
  • Mini Tower Server
  • 500 W
Design
VormfactorMini Tower
SoortServer
Kleur van het productZwart
CertificeringUL, FCC, CUL, TUV, CE, CCC
Power voorraad
Netvoeding500 W
Eisen aan de omgeving
Bedrijfstemperatuur (T-T)10 - 35 °C
Temperatuur bij opslag-40 - 70 °C
Gewicht en omvang
Breedte178 mm
Diepte531 mm
Hoogte427 mm
Gewicht17,7 kg
Overige specificaties
Soort voedingAC
Interne schijfposities7
Ventilator(en)1 x 92mm
Externe drive bays5 x 3.5", 2 x 5.25"
Main board size12 x 13"